maminka Romana

Listopad 2019…   Milá Lenko, dovolte mi, abych touto cestou detailně ocenila a poděkovala za členství v Dětském klubu Maxlík.

Počátkem letošního roku jsem společně s manželem začala uvažovat o začlenění naší 2,5 leté dcerky do kolektivu dětí. Velice pečlivě jsem hledala na internetu, ale také se dotazovala přátel a rodičů dětí v mém okolí. Společně s manželem jsme prošli několik klubů a školiček v blízké lokalitě našeho bydliště. Musím přiznat, že jako maminku malé holčičky, která byla v té době tzv. „mamánek“, jsem se obávala odloučení, byť jen na několik hodin denně. Každý rodič to dobře zná. Každý milující rodič chce pro své potomky to nejlepší a záleží jim na jejich rozvoji. Proto i my jsme chtěli učinit maximum pro naši holčičku. S ohledem na recenze a doporučení blízkých přátel jsme se vydali na „průzkum“ do „DĚTSKÝ KLUB MAXLÍK“. Zcela upřímně a s úctou k vám všem říkám, že jsme si zvolili to nejlepší, co jsme mohli. „DĚTSKÝ KLUB MAXLÍK“ jsme si v prvním okamžiku zamilovali. Váš přístup a chování se k dětem i rodičům je běžně nevídaný. Způsob, kterým se své práci věnujete je projevem naprosto dokonalé empatie a příkladný nám všem. Naše dcerka, ta malá holčička, která byla plna nejistoty, zda maminka či tatínek znovu odpoledne přijde a v náruči ji vezme zpět domů, měla rázem jiný pohled. Velice dobře jsme viděli, již po dvou dnech ve vašem kolektivu, že je plna důvěry a jistoty. Vždy, když jsem dcerku vyzvedla, byla veselá a usilovně vypravovala co bylo nového, jaký namalovala obrázek, jak „hamala polévečku, byla v parku, že tančila s dětmi, spinkala po obídku, vyjmenovala všechny tety a děti, že přijelo divadélko, zkrátka šťastná a spokojená holčička. Každý večer před spaním se ujišťovala, zda ráno pojedeme do školky.

Vždy natěšená na nové zážitky, hry, kamarády a tety, které má ráda. S ohledem na fakt, že v létě dcerka oslavila 3.narozeniny, a tím oficiálně nastupuje do MŠ v našem bydlišti, se musíme s „Maxlíkem“ a vámi rozloučit.

Lenko, Mirku a tety, děkujeme vám všem za láskyplný přístup, pomoc při rozvoji naší dcerky, ochotu a skvělou péči o ni. Máte náš obdiv, pokoru a sympatie. Kéž by každý měl takovou zkušenost, jako my! Tak báječně a zodpovědně lze práci dělat jen srdcem, a vy to tak děláte.

V dalších letech vám všem přejeme mnoho pracovních i osobních úspěchů. S úctou a poděkováním, Klimešovi

Další novinky