29.3.2020 Mimořádné opatření Ministerstva zdravotnictví se prodlužuje…

29.3.2020 MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ SE PRODLUŽUJÍ…
Dobrý den, premiér Babiš v České televizi řekl, že by chtěl prodloužit nouzový stav, který nyní platí do 11. dubna. V Česku stále platí zákaz vycházení na veřejnost bez zakrytí úst a nosu. Povinnost zakrytí se týká i pobytu v zaměstnání. Proto prosíme, sledujte dění. Jakmile se mimořádná rozhodnutí zruší, budeme vás o otevření našeho klubu informovat zde, na našich www nebo fcb. Přejeme všem hooooodně zdraví 🙂

19.3.2020 MIMOŘÁDNÉ OPATŘENÍ AKTUÁLNĚ!!!
Dobré rouškové ráno všem 😷🥶. Od půlnoci začal v Česku platit zákaz vycházení na veřejnost bez zakrytí úst a nosu. Povinnost zakrytí se týká i pobytu v zaměstnání.
Je nám to opravdu moc líto ale protože za těchto podmínek již nejsme schopni vaše děti dostatečně a smysluplně chránit, musíme našeho Maxlíka dočasně uzavřít, zatím tedy do 31.3.2020 a pak se prostě uvidí, jak to bude dál.
Sledujte prosím naše fcb nebo www stránky, kde vás budeme v případě týkajícího se našeho klubu Maxlík, o změnách informovat.
OŠETŘOVAČKY – pokud budete potřebovat potvrdit, zavolejte a domluvíme se.

16.3.2020 MIMOŘÁDNÉ OPATŘENÍ
Dobré ráno, vláda školky i nadále nezavírá. Maxlík tedy pokračuje v běžném režimu a na zdravé děti bez rýmy a kašle se budeme těšit.

11.3.2020 MIMOŘÁDNÉ OPATŘENÍ
Dobrý den, pečlivě sledujeme informace kolem mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví, způsobeného novým koronavirem SARS-CoV-2 na území České republiky.
Podle včerejšího (11.3.2020) vyjádření premiéra Babiše se zatím neuvažuje o plošném uzavírání školek ani jiných podobných zařízení.
Sledujte prosím naše fcb stránky, kde vás budeme v případě týkajícího se našeho klubu Maxlík, o změnách informovat.

 

Další novinky