Ceník

 Ceník platný od 1.září 2022


Pravidelná měsíční docházka

dnů v týdnu

5x

 v týdnu

4x

v týdnu

3x

v týdnu

2x

v týdnu

1x

 v týdnu

CD – celodenní

Kč/den

375,-

+ 120,- strava

420,-

+ 120,- strava

470,-

+ 120,- strava

570,-

+ 120,- strava

570,-

+ 120,- strava

DP – doplední

Kč/den

300,-

+ 90,- strava

340,-

+ 90,- strava

380,-

+ 90,- strava

460,-

+ 90,- strava

460,-

+ 90,- strava

Děti do 12 měsíců věku 200,-/hodina vč. stravy
Děti do dvou let věku 690,-/den vč. stravy       550,-/dop. vč. stravy

Týdenní vstupy se během kalendářního měsíce mohou kombinovat.

Pokud bude mít dítě v kalendářním měsíci 10 vstupů a méně, vztahuje se na tyto vstupy pouze cena 570,- CD / 460,- DP + strava.

Přiklad: první týden 5x CD po 375,-/ druhý týden 2xDP po 460,-/ třetí týden 1x CD za 570,-/ čtvrtý týden 4x DP po 340,-

 

Ostatní

Typ Cena
Hodinové hlídání 200,-/hod.
Pozdní vyzvednutí dítěte po pracovní době (po 18.00) 150,-/ každá započatá hodina
Hlídání mimo provozní dobu, v nočních hodinách, o svátcích a víkendech 200,-/ každá započatá hodina
Oběd 60,-
Svačina (dopolední/odpolední) 30,-/30,-

Strava – změna v odhlašování

1.3.2021: změna v odhlašování stravy – na základě informace našeho  dodavatele Ekolandia s.r.o.,  je nutné stravu odhlásit v pracovních dnech po-pá nejpozději do 9:00 dne předešlého. Pokud nebude strava odhlášena, je možnost si stravu na požadovaný den vyzvednout v čase 12:00 – 12:30. Jinak nebude možné stravu odečíst.

Covid-19

1.3.2021: vzhledem k vládnímu opatření o uzavření všech školek, tedy i našeho klubu, jsme z existenčních důvodů nuceni  vybírat za každý měsíc částku 2.000,- kč. Víme, je to nepříjemné ale věříme že nás pochopíte. Děkujeme

Platební podmínky:

Poplatky budou hrazeny v hotovosti v našem klubu.

U měsíčních cyklů musí být poplatek na nadcházející měsíc uhrazen nejpozději v posledním týdnu měsíce předcházejícího. V ostatních případech bude poplatek hrazen při příchodu dítěte do klubu.

Nevychozené školkovné včetně nedočerpané permanentky v případě ukončení docházky nevracíme.

Pokud dítě nebude využívat našich služeb po dobu jednoho měsíce a více, budeme za každý takový měsíc požadovat nevratnou částku 2.500,- za rezervaci místa. Pokud se tak nestane, vyhrazujeme si právo toto místo obsadit.

Nové opatření platné od 1.3.2022 :   Při závazném zápisu do našeho klubu (odevzdaná a podepsaná přihláška s uvedeným termínem nástupu),  vybíráme na rezervaci místa vratnou zálohu 2.000,-  Záloha bude vrácena ihned po třech standardně vychozených měsících od prvního vstupu. Pokud dítě vůbec nenastoupí, záloha propadá.  Omlouváme se, toto opatření jsme se rozhodli zavést po předchozích nepříjemných zkušenostech. Děkujeme za pochopení.

Nemoc – platí pouze pro pravidelnou každodenní měsíční docházku:

V případě jednorázové nepřítomnosti dítěte z důvodu nemoci po dobu pěti dní a déle, bude tato skutečnost zohledněna v nadcházejícím období.

To znamená, že v krátkodobé nepřítomnosti dítěte do čtyř dnů budeme odečítat pouze stravu, nepřítomnost z důvodu nemoci od pěti dnů budeme převádět celé dny do nadcházejícího měsíce.

Potvrzení od lékaře:  v případě jednorázové nepřítomnosti dítěte po dobu pěti dní a déle žádáme, aby toto potvrzení obsahovalo datum ukončení nemoci a datum, od kdy dítě může opět do dětského kolektivu. Pokud lékařské potvrzení nebude předloženo, nebudou dny nepřítomnosti odečteny ani zohledněny v nadcházejícím období.


Nově zde uvádíme pro lepší orientaci pár příkladů z praxe:

Příklad 1:

Máte zaplacenu každodenní docházku po celý měsíc.

a) dítě je během měsíce na základě lékařského vyšetření a potvrzení (mělo by obsahovat datum ukončení nemoci a datum, od kdy může opět do dětského kolektivu), nepřítomno např. 8dní. O těchto 8 dní Vám bude v příštím měsíci účtováno méně.

b) dítě si necháte během měsíce z nějakého důvodu např. 8 dní doma, u babičky apod. V příštím měsíci Vám bude odečtena pouze strava za těchto 8 dní.

Příklad 2:

Máte zaplacenu docházku např. 3 dny v týdnu po celý měsíc.

a) dítě je během měsíce z důvodu nemoci nepřítomno jeden kalendářní týden. V příštím měsíci Vám bude odečtena pouze strava za 3 dny.

b) dítě je během měsíce z důvodu nemoci nepřítomno dva kalendářní týdny. V příštím měsíci Vám bude účtováno o 6 dní méně. (2 týdny po 3 dnech)

Příklad 3:

V nadcházejícím měsíci jedete na 5 a více dní např. na dovolenou.

Tuto skutečnost nám oznámíte koncem předchozího měsíce při vystavování dokladů a o tyto nahlášené dny Vám bude na nadcházející měsíc účtováno méně.